Dvě bronzové medaile pro ZŠ Jestřebí

26.09.2016 07:27

Letošních běžeckých závodů – Běhu lipovou alejí v Zahrádkách se z naší školy účastnilo 24 dětí od 1. do 8. třídy. Nejmladší byl Péťa Šujan, který běžel za MŠ Jestřebí a nejstarší Petr Carda z 8. třídy.

Konkurence byla jako každoročně mezi dětmi z profesionálních atletických klubů obrovská. Během 12 rozběhů, kdy ve skupinách běželo až 17 účastníků jsme vybojovali dvě bronzové medaile. Na 3. místě za starší žákyně zvítězila Kateřina Piškulová z 8. třídy a za starší žáky na 3. místě zvítězil Matyáš Duben z 6. třídy.

Vybojovali jsme i několik krásných bramborových medailí. Na 4. místě za mladší žáky skončil Tomáš Umeh z 1. třídy, z děvčat Veronika Červenková z 5. třídy a ze starších chlapců Patrik Kaňkovský ze 7. třídy a Petr Carda z 8. třídy. Všem účastníkům patří velký dík a poděkování za reprezentaci školy.