Nabídka zájmových kroužků ZŠ pro školní rok 2018/2019

10.09.2018 16:23

Plný dokument ke stažení ZDE: Kroužky 18-19.docx

Zájmové útvary se otevřou při naplnění minimálního počtu žáků, poplatek na půl roku je 300 Kč (platba na 1. pololetí do konce října, na 2. pololetí do konce února).

Tučně vyznačené útvary jsou hrazené z projektu a jsou poskytovány zdarma (zpravidla 16x za pololetí).

Kroužek vaření je za cenu 200 Kč, bude však nutno hradit navíc potraviny.

Termíny zahájení činnosti kroužků budou vyvěšeny na stránkách školy: www.zsjestrebi.cz

PONDĚLÍ

Logopedie (1. - 3. tř.) (Provodín) – Bc. Monika Kuchynková / ranní družina – po

Doučování z českého jazyka (6. - 9. tř.) (Jestřebí) – PaedDr. Lubomír Kašpar / po 7:00 – 7:45

    Pedagogická intervence – pouze pro žáky s IVP

Čtenářský klub (1. - 3. tř.) (Provodín) – Mgr. Lucie Červenková, Mgr. Hana Vaňková /

    po 13:30 – 15:00

Anglický jazyk (4. tř.) (Jestřebí) – Mgr. Pavla Mičíková / po 14:05 – 14:50

Klub zábavné logiky a deskových her (6. a 7. tř.) (Jestřebí) – Ing. Jitka Dombrovská /

    po 13:30 – 15:00

Divadelní kroužek (Provodín) – Bc. Monika Kuchynková, Mgr. Jana Brožová / po 15:00 – 15:45

Německý jazyk (8. a 9. tř.) (Jestřebí) – Mgr. Pavla Mičíková / po 15:20 – 16:05

ÚTERÝ

Klub zábavné logiky a deskových her (1. - 3. tř.) (Provodín) – Mgr. Jana Brožová /

    út 13:30 – 15:00

Čtenářský klub (4. a 5. tř.) (Jestřebí) – Mgr. Lenka Lípová / út 13:00 – 14:30

Anglický jazyk (douč 7. – 9. tř. dívky) (Jestřebí) – Mgr. Pavla Mičíková / út 13:15 – 14:15

Doučování (1. tř.) (Provodín) – Jana Slavíková / út 13:20 – 14:20

Pohybový (taneční, gymnastika, zumba) (Jestřebí) – Mgr. Beránková Běla / út 15:00 – 15:45

Florbal – není kroužkem školy (individuálně)

STŘEDA

Doučování z matematiky (6. - 9. tř.) (Jestřebí) – Ing. Jitka Dombrovská / st 6:45 – 7:45

Doučování (4. a 5. tř.) (Jestřebí) – Mgr. Jana Brožová / st 12:25 – 13:25

Doučování (3. tř.) (Provodín) – Jana Slavíková / st 13:20 – 14:20

Anglický jazyk (pro 8. a 9. tř.) (Jestřebí) – Mgr. Tomáš Krejčík / st 13:30 – 14:30

Počítačová grafika (6. -9. tř.) (Jestřebí) – Christian Kasners / st 13:30 – 15:00

Ruský jazyk (5. - 8. tř.) – pokračování z r. 17/18 + začátečníci (Jestřebí) – Mgr. Pavla Mičíková /

    st 13:10 – 14:40

ČTVRTEK

Flétny – (Provodín) – Bc. Monika Kuchynková / čt 13:30 – 14:15

Klub zábavné logiky a deskových her (Jestřebí) – Mgr. Jana Brožová / čt 13:00 – 14:30 (4. – 9. tř.)

Doučování (2. tř.) (Provodín) – Jana Slavíková / čt 13:20 – 14:20

Vaření 1x za měsíc – Mgr. Lucie Červenková (Jestřebí) 14:45 – 17:15 (první čtvrtek v měsíci)

    (4. - 9. tř.)

Anglický jazyk (douč.7. – 9. tř. chlapci) (Jestřebí) – Mgr. Pavla Mičíková / čt 13:15 – 14:15

PÁTEK

Doučování z českého jazyka (6. - 9. tř.) (Jestřebí) – PaedDr. Lubomír Kašpar / po 7:00 – 7:45

Badatelský (4. -6. tř.) (Jestřebí) – Mgr. Zuzana Šťastná / 13:00 – 14:30

Šikulka (4. -6. tř.) (Jestřebí) – Mgr. Jana Brožová / 13:15 – 14:00

Anglický jazyk (5. třída) (Jestřebí) – Mgr. Pavla Mičíková / 13:10 – 13:55

Anglický jazyk (6. třída) (Jestřebí) – Mgr. Pavla Mičíková / 12:25 – 13:10

Německý jazyk (7. třída) (Jestřebí) – Mgr. Pavla Mičíková / 14:00 – 14:45

Ruský jazyk pokročilí 4. rok výuky (Jestřebí) – Mgr. Pavla Mičíková / 15:00 – 16:00

OSTATNÍ

Školička bruslení (1. - 3. tř.) (Provodín) – Bc. Monika Kuchynková / 13:00 – 14:30 (10 lekcí)

Zdokonalovací kurs plavání (6. - 9. tř.) – 10 lekcí (listopad) 14:00 – 16:00 (500,- Kč)

Lyžařský kurs Kořenov 25. 2. – 1. 3. 2019 (6. – 9. tř., doplníme z 5. tř.)